ГоловнаМій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 28.05.2024, 16:52

Олексіївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

*ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!*ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!*ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!*
Меню сайту
ІНФОРМЕР
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 85
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

АНТИБУЛІНГ

   

Безпечне освітнє середовище - дієвий інструмент з подолання шкільного цькування!

Основними ідеями сучасної освіти, що підтримуються і поширюються Міжнародною організацією ЮНІСЕФ, є ідеї забезпечення прав, свобод та інтересів дітей.

Вже ні для кого не таємниця, що суспільний запит спрямований на школу, яка є не тільки місцем, де дітей навчають, а, насамперед, простором для їхнього повноцінного розвитку, осередком успішних, креативних і щасливих людей. Такий омріяний навчальний заклад можливий лише в атмосфері фізичного комфорту, сприятливого соціального та психологічного клімату, що підтримує особистість, яка розвивається, вчасно реагує на її потреби та з повагою ставиться до її особливостей.

Реформа освіти в Україні набирає обертів. З огляду на процес децентралізації влади, перед територіальними громадами постає питання і управління освітою. Створення ефективної системи освіти є завданням складним і надзвичайно відповідальним. Тому для освітян важливо мати дієвий інструментарій для цієї роботи, зорієнтований на безпечну взаємодію дітей і дорослих в освітньому процесі, а також захист дітей від насильства та зловживань з боку однолітків і дорослих (батьків, опікунів або працівників навчальних закладів).

Що таке 7W?

7W – освітній орієнтир для педагогів усіх категорій закладів освіти, які уособлюють цікавий навчально-методичний простір, відповідаючи на сім ключових запитань – Що?, Де?, Для чого?, Коли?, Хто?, Перемога у світі!.

Тому 7W – це, в першу чергу, унікальна концепція попередження, протидії, подолання шкільного насильства, це можливість як для вчителів, так і для учнів, її батьків та всіх, кому небайдужа школа отримати відповіді на запитання, які їх турбують із цієї проблеми.

Насильство в школі – проблема школи ХХІ століття, проблема, яку потрібно вирішувати, та про яку ми не можемо не говорити сьогодні.

Сподіваємося, що запропонована сторінка стане у пригоді усім тим, хто шукає дієвий шлях для створення безпечного освітнього простору, у якому не має місця порушенню прав дитини!

Годинник
Архів записів
ПОШУК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації

Краснокутська селищна рада


Copyright MyCorp © 2024