ГоловнаМій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 28.05.2024, 16:06

Олексіївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

*ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!*ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!*ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!*
Меню сайту
ІНФОРМЕР
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 85
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія бібліотеки

Історія бібліотеки                                                             

 

Бібліотека… древня і вічно юна оселя людського розуму. Ряди книжкових полиць містять у собі допитливий науковий пошук, здобуття знань. Насолоду прекрасним. Розвагу і так – до нескінченності.

Історія – це завжди цікаво і захоплююче. Особливо якщо це стосується історії школи, в якій ти працюєш. В 1876 році в селі Олексіївка відкрили церковно-приходську школу, через 10 років – у 1886 – земську школу. Після революції 1917 року ці дві школи було об'єднано в одну – народну школу. Яка в 1926 році з початкової перейшла на семирічне навчання. До Великої Вітчизняної війни навчання велось у трьох звичайних сільських хатах. На початку війни в 1941-1942 рр. школа не працювала – боялися німців. В 1943 році школу було відкрито, директором була Відюк Зінаїда Іванівна. Навчалися по старих підручниках, в яких за наказом німців були закреслені прізвища всіх видатних людей. В 1951 році побудували нове приміщення школи. Випадково, бо в планах була школа мікрорайону Олексіївка міста Харкова. 1951 рік вважається і роком заснування бібліотеки. Цій живій сторінці історії школи вже більше піввіку. Відкриваємо інвентарну книгу №1. записи зроблено охайним почерком – пером і чорнилом. Першими книгами, з яких починався фонд бібліотеки були вибрані твори Вільяма Шекспіра, Михайла Коцюбинського, Антона Макаренка, Колгоспна виробнича енциклопедія. Датовані книги 1948-1950 роками. Деякі з перших книг збереглися і понині. Зберігся також підручник з географії колишнього викладача школи Давідіча Антона Юрійовича, який помічено екслібрисом.

2019 рік. Бібліотеку реорганізовано в медіа теку: зроблено сучасний ремонт приміщення, поповнено фонд новою різножанровою літературою, оснащено ноутбуками, сканером, принтером, ламінатором, мультимедійною дошкою та сучасними меблями.

Неможливо уявити сучасне життя без бібліотек, куди людина може прийти, щоб «підзарядити» свою душу духовними багатствами, залишеними нам у спадщину.

 

Годинник
Архів записів
ПОШУК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації

Краснокутська селищна рада


Copyright MyCorp © 2024