ЛЮТИЙ
01.02 – У рамках Року Японії в Україні у шкільній бібліотеці оформлено книжково-ілюстративну виставку «Японія – країна Сходу сонця».
02.02 – 09.02 – У фойє школи організовано виставки малюнків
- «Зима-чарівниця» (1-2 класи),
- «Природа очима дітей» (3 клас),
- «Світ очима дитини» (7, 9, 11 класи)
08.02 – Учні 1-5,7 класів взяли участь у заході творчого колективу «Непоседы». Діти разом з артистами повторили правила безпеки в різних ситуаціях, взяли участь у цікавих та веселих конкурсах.
10.02 - У приміщенні Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся благодійний концерт «Янголи добра», який підготували учні та вчителі навчального закладу. Метою заходу був збір коштів на лікування семирічного хлопчика Івана Дубинки з Качалівки.
На концерті була присутня Ніконова Лариса Миколаївна, сільський голова Качалівської сільської ради. Вона розповіла присутнім про історію хвороби Вані та подякувала всім, хто, відклавши свої справи та турботи, прийшов підтримати його.
До цього дня учасники концерту готувалися по-особливому, адже мали благородну мету. З хорошим естетичним смаком оформлена сцена, змістовний сценарій, використання мультимедійних презентацій, гарні ведучі - Желновач Анна та Білоус Діана, талановите виконання художніх номерів, вдячні глядачі, які не шкодували оплесків для артистів, – ось що створило чудову атмосферу заходу.
Концертну програму розпочала Поставка Поліна віршем «Сонцю». Наступним було виконання тематичної пісні «Янголи добра» Тільною Іриною Володимирівною у супроводі танцювального колективу дівчаток 7 класу «Грація».
Під час концерту присутні також мали змогу почути вірш «Життя» у виконанні Олексійчик Олександри, насолодитися вокалом Грубнік Анюти («Хто, як не ти?», «Пісня про Україну»), Скрипник Анжели та Калініної Ангеліни («Діти України»), Панич Каріни («Подаруй свою усмішку»), Мавзенко Альбіни («Я малюю цей світ»). Не залишив байдужими й запальний танок «Кукарела» у виконанні колективу «Карамельки», артистизм Пономаренко Анастасії, Білоус Альони, Краська Євгена, Грубник Олександри, Шелкопляса Антона, Пономаренка Івана (сценки «Інтернет – це сила!», «Ярмарок», монолог «Сільський вісник»). Глядачі оцінили вдале виконання гуморесок Павла Глазового «Батькова наука», «Як лякати вовка», «Нервовий пасажир» Шевченком Костянтином, Дідоренком Миколою та Сухіним Владиславом.
Яскравим фіналом програми стала колективна пісня «Головне на світі – це наші діти» (солісти: Стрілець Валентина Ігорівна та Тільна Ірина Володимирівна).
Виступи учасників збагатили кожного з присутніх емоційно і духовно.
Ніхто із глядачів не залишився осторонь благородної справи, завдяки чому була зібрана сума в розмірі 8266 гривень, з якої 5000 гривень – внесок Кужеля Володимира Івановича, голови Коломацької районної ради.
Ми віримо, що маленькому Вані вдасться перебороти хворобу, адже за його долю вболівають добрі і чуйні люди.
14.02 - Організовано дискотеку для старшокласників, присвячену Дню святого Валентина.
15.02 - У школі проведено заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Мій біль – Афганістан»:
- години спілкування «Ціна чужої війни», «Обпалені Афганом», «Життя, обпалене війною»,
- бесіди «Афганська війна – як це було?», «Події Афганістану на сучасний погляд»,
- перегляд презентацій та відеоматеріалів про Афганську війну,
- виставка однієї книги «Афганістан болить в моїй душі» (О.Дмитренко «АІСТ»).
16.02 – У рамках співпраці з НПП «Слобожанський» учні школи взяли участь у шкільному етапі районної благодійної акції «Подаруй житло пташці» та виставки експонатів з природних матеріалів «Руками талановитих дітей».
17.02 – У рамках світового флешмобу в підтримку ветеранів війни «22 Рushup Сhallenge» учні Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів віджалися 22 рази. Мета акції - підтримати поранених бійців АТО, які повернулися із зони бойових дій і мають посттравматичний синдром.
20.02 – Для учнів 1-11 класів проведено лінійку пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають!».
21.02 - До Міжнародного дня рідної мови в Олексіївській ЗОШ організовано та проведено ряд заходів:
- «Диктант єдності» (5-11 класи),
- виставку книг та інформаційних матеріалів «21 лютого – Міжнародний день рідної мови»,
- Мандрівка сторінками історії та літературного слова «О мово! Душа голосна України!» (9 клас),
- усний журнал «О слово рідне, хто без тебе я?» (7 клас),
- міні-диктанти про мову (1-4 класи),
- гра «Цікава подорож» (8 клас),
- «Філологічний експрес» (10 клас),
- інтелектуальна гра «Найрозумніший» (11 клас),
- «Мовознавчий турнір» (5-6 класи).
Серед найактивніших слід назвати таких учнів: Максимов Є. і Чуженкова Д. (5 клас); Андрущенко В. і Мурашко В. (6 клас); колектив учнів 7 класу; команда «Нащадки Шевченка» - 9 клас; Різуненко О. і Полупан В. (11 клас).
За мовну вправність у написанні Диктанту єдності отримала Подяку Сніжко В, учениця 8 класу.
20.02 – 24.02 – Масляний тиждень.
Останній тиждень перед Великим постом називають Масляною або Масницею. Проводили його дуже весело. Кожен день цього тижня мав свої особливості та цікаві традиції. Масляна – чи не найбагатше серед усіх свят за кількістю традиційної святкової їжі. Найпопулярнішими були млинці. Вони символізували багатство і продовження роду, своєю формою й кольором нагадували сонце та сприяли приходу весни.
Про ці та інші традиції святкування Масниці учні 1-11 класів Олексіївської ЗОШ дізнавались під час проведення різних форм виховної діяльності: рухливих ігор, чаювання, конкурсно-розважальних програм, годин колективного спілкування з назвами « Прийшла Масляна до нас!», «Масляна, Масляна, яка ж ти мала!», «Масляна, Масляна, яка ти красна!», «Масляна прийшла, млинці принесла», «Масляна, Масляна, маслечком помащена», «Масляну гуляємо – весну зустрічаємо!», «Масляну гуляли, люту зиму проводжали» тощо.
Немає, мабуть, жодної родини, де б не святкували Масляну неділю, тому, звичайно ж, мами та бабусі допомагали дітям у приготуванні млинців з сиром, медом, варенням. Якими смачними були вони з духмяним чаєм!
До того ж кожен з’їдений млинець у це апетитне свято дозволить виконати одне заповітне бажання. Всі їли млинчики за щастя, здоров’я, любов, віру, розуміння, терпіння, вірність, удачу, везіння, відданість, багатство, а найголовніше - за мир.
28.02 – У 6 класі проведено відкриту годину спілкування «Брати наші менші», під час якої учні представили свої міні-проекти («Наші улюбленці - кішки», «Вірні друзі людини – собаки», «Морські свинки», «Акваріумні рибки»), слухали та виконували пісні про домашніх тварин, ділилися цікавими фактами про них, обговорювали оповідання «Кошеня за пазухою», переглянули відео про папуг. |